Dzieci w Mamie Lamie fot. Materiały prasowe Mama Lama

5 stycznia – bezpłatne warsztaty „Tęczowe Zabawy” dla dzieci

W sobotę 5 stycznia wszystkich szukających weekendowych atrakcji, warszawski klub dla dzieci i rodziców Mama Lama zaprasza na bezpłatne warsztaty „Tęczowe zabawy”. Zajęcia poprowadzi Alicja Jaworska.
/ 02.01.2013 13:05
Dzieci w Mamie Lamie fot. Materiały prasowe Mama Lama

W programie warsztatów:

TĘCZOWE SŁOICZKI – praca plastyczna

- usprawnianie małej motoryki

- pobudzanie ekspresji twórczej

TĘCZOWE POMPONY – ruch przy muzyce z użyciem kolorowych pomponów

- dopasowanie ruchu do tempa i tonu muzyki

DZIECIĘCE MASAŻYKI

- ćwiczenia rozwijające relacje społeczne i ułatwiające relaksację

Zajęcia dla dzieci poprowadzi Alicja Jaworska

Alicja Jaworska – specjalista edukacji wczesnoszkolnej, zintegrowanej z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną, dyplomowana pielęgniarka, nauczyciel w przedszkolu integracyjnym. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z wadami rozwojowymi w Centrum Rehabilitacji. Posiada kwalifikacje do pracy Metodą Dobrego Startu oraz Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Interesuje się różnymi technikami plastycznymi oraz rozwijaniem ekspresji plastycznej u dzieci. Prowadzi warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci i rodziców, podczas których wprowadza różne techniki plastyczne i wykorzystuje najróżniejsze materiały. Pomaga dzieciom wyrażać uczucia za pomocą barw i kształtów, nauczyć się współdziałania w grupie i organizowania przestrzeni. Jej zajęcia są dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień sprawności.

Zajęcia odbędą się w godzinach od 10.30 – 13.30

Kontakt

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 722 196 168

Źródło: Informacje prasowe Mama Lama/ (dr)

Zobacz także: Wielokulturowy Wieczór Trzech Króli dla dzieci

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!