Bentley Organic - antybakteryjna pianka do mycia rąk

Antybakteryjna pianka do rąk Bentley Organic skutecznie zabija bakterie nie wysuszając rąk. Jedno opakowanie wystarcza nawet do 125 aplikacji. Do użycia antybakteryjnej pianki nie potrzebujemy wody ani ręcznika.
/ 19.07.2013 10:38

Bentley Organic - antybakteryjna pianka do mycia rąk/ fot. materiały prasowe Pawłowska Media

Bentley Organic - antybakteryjna pianka do mycia rąk

Pianka do mycia rąk Bentley Organic oparta jest na składnikach od lat cenionych za swoje właściwości antyseptyczne i czyszczące. W swoim składzie zawiera wyciąg z aloesu, cytryny i grejpfruta.

Pianka do rąk została w 90% wyprodukowana ze składników organicznych. Ponadto jej unikalna formuła jest delikatna dla skóry, ale bezlitosna dla szkodliwych bakterii, takich jak gronkowce, paciorkowce oraz E. Coli, które mogą stanowić duże zagrożenie dla naszego zdrowia. Testy niezależnej organizacji certyfikujące "Soil Association" wykazały, że pianka zabija około 99,9% bakterii. Nie zawiera przy tym alkoholu, kwasu p-hydroksybenzoesowego i jest wolna od sztucznych aromatów. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo nawilża dłonie.

Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley Organic, bentleyorganic.pl cena 22zł

Źródło: Materiały prasowe Pawłowska Media/ (dr)

Zobacz także: Jak zadbać o higienę poza domem?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!