Bepanthen Mammy - krem przeciw rozstępom

Na polskim rynku pojawił się Bepanthen Mammy krem przeciw rozstępom, który został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach kobiet w ciąży i po porodzie. Bepanthen Mammy krem, podatnej na rozciąganie skórze, zapewnia odżywianie, nawilżanie i sprawia, że skóra staje się miękka, sprężysta i elastyczna.
/ 06.09.2013 15:44

Bepanthen Mammy krem w promocyjnym opakowaniu/ fot. materiały prasowe Bayer Polska

Bepanthen Mammy Krem

Skuteczność kremu Bepanthen Mammy gwarantuje specjalna zawartość dająca kompleksowe potrójne działanie:

  • wyciąg z tropikalnej rośliny Centella asiatica o udowodnionym działaniu w zakresie wzmacniania skóry poprzez pobudzanie procesu wytwarzania włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej;

  • prowitamina B5 i gliceryna o właściwościach nawilżających i odżywczych, dzięki którym skóra nabiera elastyczności i sprężystości;

  •  naturalna oliwa i lipidy identyczne z występującymi w skórze, które tworzą barierę ochronną zabezpieczającą skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Bepanthen Mammy krem nie zawiera konserwantów, barwników i parabenów. Jest wygodny w użytkowaniu dzięki zastosowaniu dozownika w formie pompki oraz formule kremu, która zapewnia szybkie wchłanianie się i dobre rozprowadzanie bez efektu rolowania.

Jak stosować krem Bepanthen Mammy?

Krem przeciw rozstępom Bepanthen Mammy należy regularnie stosować przez cały okres ciąży. Najlepsze efekty daje stosowanie produktu dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Profilaktykę rozstępów warto rozpocząć od razu po stwierdzeniu ciąży, ponieważ mogą się one pojawić już w pierwszym trymestrze. Bepanthen Mammy krem można aplikować również po porodzie, aby zapewnić skórze właściwy poziom nawilżenia i odżywienia oraz przywrócić jej elastyczność i sprężystość.

Źródło: materiały prasowe Bayer Polska/ (dr)

Zobacz także: Rozstępy – jak im zapobiegać?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!