Bezpłatne badania USG i USG 4D w C.H. Auchan Swadzim

Już 2 i 3 marca w galerii handlowej Auchan Swadzim wszystkie przyszłe mamy będą mogły wykonać bezpłatnie badania USG i USG 4D. Dodatkowo w specjalnie zorganizowanych punktach konsultacyjnych, zaproszeni eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem.
/ 25.02.2013 15:46

Dzieci to prawdziwy skarb dla rodziców. Troska o nie wymaga odpowiedniej wiedzy i wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro-Figurskiej wraz z CH Auchan Swadzim zorganizowała specjalną akcję „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko.

Plakat informacyjny/ fot. Materiały prasowe RedComm

Bezpłatne badania USG i konsultacje eksperckie

Podczas wydarzenia, przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG oraz USG 4D i sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie dwudniowej akcji, wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem.

W punktach konsultacyjnych, zaproszeni eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą również odpowiedź na pytania jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia.

Polecamy: Co oznaczają skróty na wyniku badania USG ciąży?

Ważna jest kolejność zgłoszeń

Bezpłatne badania USG odbędą się w CH Auchan Swadzim już w najbliższy weekend, 2 i 3 marca. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.30. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2.

Źródło:  Materiały prasowe RedComm / (dr)

Zobacz także: Kalendarz badań w ciąży do wydrukowania

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!