TENA Lady Pants fot. Edipresse

Bielizna chłonna TENA Lady Pants – jak działa? Sprawdziliśmy!

Nietrzymanie moczu to uciążliwa dolegliwość, ale nie musi oznaczać rezygnacji z aktywnego życia. Jedyne, czego potrzeba, to skuteczne zabezpieczenie. Tradycyjne wkładki i podpaski są niewystarczające? Sprawdziliśmy działanie bielizny chłonnej TENA Lady Pants.
TENA Lady Pants fot. Edipresse

Choć nie mówi się o tym często, nietrzymanie moczu to powszechna dolegliwość, która dotyczy kobiet w różnym wieku. Jej przyczyny mogą być różne, ale skutki są podobne: niepewność, która towarzyszy przy każdej aktywności, od uprawiania sportu aż po zwykłe spotkanie ze znajomymi. Odpowiednia diagnoza lekarska i dostosowane do indywidualnych potrzeb środki higieniczne mogą skutecznie zmniejszyć dyskomfort związany z  nietrzymaniem moczu i pomóc w codziennym funkcjonowaniu.

Marka TENA od lat zajmuje się tym tematem, proponując szeroki wachlarz specjalistycznych wkładek i podpasek. Ma również w swojej ofercie bieliznę chłonną nie tylko w wersji Noir, ale także Creme w klasycznym, kremowym odcieniu. To świetne rozwiązanie dla osób chcących czuć się bezpiecznie i wygodnie, a dodatkowo kobieco. Jak sprawdza się takie rozwiązanie? Opinie osób, które przetestowały tę bieliznę chłonną mówią same za siebie!

TENA Lady Pants to produkt, który ułatwia życie każdej kobiety walczącej z nietrzymaniem moczu. Dzięki swojej budowie, bielizna chłonna jest wygodna i gwarantuje bezpieczeństwo. Niezależnie od tego co robisz, możesz być pewna, że TENA spełni swoje zadanie, dyskretnie zabezpieczając cię przed przeciekaniem.

Do niedawna majtki chłonne kojarzyły mi się z grubą i białą bielizną, którą wstyd nosić. Zmieniłam zdanie, gdy w moje ręce trafiły majtki TENA Lady Pants. Po pierwsze swoje zadanie spełniają w 100%. Czuję się pewnie i bezpiecznie. Po drugie są bardzo dyskretne. Zakupy w galerii i przymierzanie nowych ubrań to już nie problem! (...)  – ocenia Beaataaa.

Co równie ważne, bielizna chłonna TENA Lady Pants to kompromis pomiędzy skuteczną ochroną, a estetycznym wyglądem. Sięgając po nią będziesz czuć się komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie nie ucierpi na tym twoje poczucie kobiecości. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane, majtki TENA Lady Pants świetnie wyglądają w zestawieniu z koronkową bielizną.

Na pierwszy rzut oka nawet trudno rozpoznać, że to jest bielizna specjalistyczna. Wyglądają jak normalne majtki. a dają tyle pewności siebie i taką superochronę. Wreszcie nie boje się kichnąć czy zakasłać w publicznym miejscu. Mogę też spokojnie nieść torby z zakupami bez strachu o brzydkie plamy na spodniach czy spódnicach. Takiego produktu bardzo brakowało na rynku, a dzięki TENA wiele kobiet będzie teraz pewniej żyć ,uprawiać sporty, tańczyć, śmiać się, biegać i jeździć spokojnie na rowerze – chwali enc_mc.

Dzięki swojej rewolucyjnej budowie, bielizna chłonna TENA Lady Pants chroni w potrójny sposób: przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz podrażnieniem skóry. Nawet jej całodzienne noszenie nie sprawia dyskomfortu i zapewnia ciągłą ochronę.

TENA Lady Pants składają się z warstw: absorbującej, odprowadzającej wilgoć, zapobiegającej przeciekaniu i antybakteryjnej. Majtki zakładałam na cały dzień. Sprawdzały się doskonale jako ochrona, skutecznie zabezpieczając przed przeciekaniem, dzięki czemu nie martwiłam się o brudne spodnie. Dodatkowo majtki są bardzo wygodne, nie uwierały mnie i nie zakłócały mojej codzienności, a skóra mogła swobodnie oddychać, dzięki czemu nie tworzyły się kłopotliwe zapachy – przekonuje kropka010.

Artykuł powstał z udziałem marki TENA

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!