CelluBerry slim – pomoc w odchudzaniu

W procesie odchudzania najważniejsze są ćwiczenia oraz zdrowa dieta. Jednak można wspomóc organizm w odchudzaniu również suplementami diety. Firma Nord Farma wprowadziła na rynek nowy preparat CelluBerry slim.
/ 23.04.2013 15:41

Głównym składnikiem CelluBerry slim są jagody Acai, dzięki którym preparat jest silnie działającym antyoksydantem. Owoce te dostarczają organizmowi energii, a także przyśpieszają metabolizm i spalanie tłuszczu, dlatego stanowią odpowiednie uzupełnienie diety odchudzającej.

Preparat zawiera również glukomannan (błonnik), który pęczniejąc w żołądku sprawia, że nie odczuwa się głodu, co w efekcie prowadzi do efektywniejszego zrzucenia wagi.

Zawarta w suplemencie L-leucyna oraz witamina C zwiększają jego skuteczność. Natomiast ekstrakt z liści morwy białej działa stabilizująco na poziom cukru we krwi, ograniczając jego przyswajanie przez organizm.

Po rozpuszczeniu saszetki suplementu w 2 szklankach wody powstaje napój o wyrazistym smaku, co powoduje, iż przyjmowanie każdej kolejnej porcji nie będzie kojarzyło się z przykrym obowiązkiem, a raczej smakowitą przekąską.

Polecamy: Jak poskromić apetyt w trakcie odchudzania?

Źródło: informacja AchA PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!