CH Auchan Gdańsk - bezpłatne badania USG i USG 4D

W najbliższy weekend 28 i 29 czerwca na terenie CH Auchan Gdańsk odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”. Przyszłe mamy będą miały okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG oraz USG 4D. Natomiast zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące opieki i pielęgnacji dziecka.
/ 27.06.2013 09:16

Plakat "Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko"/ Fot. Materiały prasowe RedComm

Akcja „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”

Dzieci to prawdziwy skarb dla rodziców. Troska o nie wymaga odpowiedniej wiedzy i wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro-Figurskiej wraz z CH Auchan Gdańsk zorganizowała specjalną akcję „Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko”.

Bezpłatne badania USG i USG 4D

Podczas wydarzenia, przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG oraz USG 4D i sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie dwudniowej akcji, wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania związane z ciążą i macierzyństwem.

Polecamy: Co oznaczają skróty na wyniku badania USG ciąży?

Spotkania z ekspertami

W punktach konsultacyjnych, zaproszeni eksperci udzielą przyszłym oraz młodym mamom porad między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą również odpowiedź na pytania jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.

Ważne informacje

Bezpłatne badania USG odbędą się już w najbliższy weekend, 29 i 30 czerwca w CH Auchan Gdańsk  przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30.

Źródło: Informacje prasowe RedComm/ (dr)

Zobacz także: Kalendarz badań w ciąży do wydrukowania

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!