Cidrex Plus – pomoc w odchudzaniu

Walka z nadwagą wymaga wielu wyrzeczeń, silnej woli i samozaparcia. Można ją wspomóc suplementem diety, który pomoże w spalaniu zbędnego tłuszczu. Takim wsparciem może być Cidrex Plus z linii Vitana firmy Vitapol-Farm.
/ 01.03.2013 14:17

Głównymi składnikami preparatu Cidrex Plus jest ocet jabłkowy i zielona herbata. Oba składniki są od dawna znane, jako wspomagacze odchudzania. Ocet jabłkowy – w naturalny sposób tłumi apetyt, wspomaga metabolizm i usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, a do tego zawiera cenne witaminy i minerały. Natomiast zielona herbata odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, podnosząc temperaturę spalania tłuszczu, co przyśpiesza proces chudnięcia.

Preparat Cidrex Plus zawiera również:

  • wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego, bogatego w związki jodu, który wpływa na przyśpieszenie przemiany materii;
  • olej z kiełków pszenicy (bogaty w składniki niezbędne do prawidłowego trawienia, takie jak: witamina E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiamina i cynk)
  • witaminę B6 mającą wpływ na prawidłowy metabolizm białek w organizmie i biorącą udział w przemianie aminokwasów. Usprawnia ona trawienie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i fosfolipidów zawartych w pożywieniu, wpływa także na prawidłowe czynności układu krwiotwórczego, odpornościowego oraz skóry.

Preparat stosuje się 2 razy dziennie po 1 kapsułce przed dowolnym posiłkiem.

Polecamy: 7 grzechów głównych osób odchudzających się

Źródło: Cruso PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!