Filtr Instapure F2 - lepszy smak wody

Czy w Polsce można pić wodę z kranu? Tak. Czy można poprawić jej smak i jakość? Oczywiście. Jest to możliwe z filtrem Instapure F2 firmy Global Group.

Filtr zawierający wkład filtrujący Instapure F2 zatrzymuje 97% zanieczyszczeń - przefiltrowana przez niego woda nie zawiera piasku, rdzy ani żadnych innych osadów. Ponadto redukuje chlor, pestycydy, chloroform czy rozpuszczalniki przemysłowe, czym znacząco wpływa zarówno na jakość samej wody, jak i przygotowywanych z niej napojów (np. kawy, herbaty).

Urządzenie jest bardzo proste w instalacji (nie wymaga żadnych narzędzi) - zamontowanie go zajęło zaledwie kilka minut. Równie proste jest w użytkowaniu. Filtr ma ergonomiczny przełącznik, dzięki któremu możemy zdecydować, czy chcemy by woda była filtrowana czy nie. W tym ostatnim przypadku (w trybie pracy bypass) woda omija wkład filtrujący, na przykład podczas zmywania. Warto dodać, że tylko w tym trybie można używać gorącej wody, w przypadku filtrowania maksymalna temperatura wynosi 38°C.

Filtr na nowoczesny, estetyczny wygląd. Żywotność jego wkładu wynosi 3 miesiące lub 760 litrów wody.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: woda