Getzzz – piękno dobrego snu

Odpowiedni motyw graficzny w połączeniu z kojącym zmysły, delikatnym materiałem pościeli umila relaks i ułatwia zasypianie.
/ 23.05.2007 14:41
Odwieczny rytm ludzkiego życia, wyznaczany jest przez chwile naszej aktywności i wypoczynku. Mechanizm snu pozostaje wciąż jednym z jego najbardziej tajemniczych aspektów. Przy tworzeniu kolekcji pościeli Getzzz rzeczą niezwykle ważną było, by odpowiedni motyw graficzny w połączeniu z kojącym zmysły, delikatnym materiałem pościeli, umilał relaks i ułatwiał zasypianie.O materiale
Nasze pierwsze trzy kolekcje pościeli zostały wykonane ze 100% naturalnej bawełny satynowej (Sateen Cotton). Nasz materiał o splocie 300 Thread Count, wyprodukowano w według najwyższych światowych norm produkcji. Wszystkie produkty Getzzz, są produkowane w zgodzie z Oeko-Tex Standard 100, a to oznacza, że są przyjazne dla środowiska i gwarantują bezpieczeństwo dorosłych i dzieci.


Wykończenie
Wykończenie pościeli Getzzz charakteryzuje się najwyższą jakością i dokładnością wykonania. W górnych rogach od wewnątrz wszyto wstążeczki do mocowania kołdry. Zamyka ją elastyczny zamek błyskawiczny. W rogach prześcieradeł wszyto gumkę, aby lepiej przylegała do Waszego materaca.

Konkurs „Mój ulubiony sen”

Dla miłośników dobrego snu mamy do wygrania 3 komplety pościeli w niesamowite wzory, które sami możecie sobie wybrać! Nagrody ufundowała firma Getzzz.

Aby otrzymać nagrodę, należy opisać na forum polki.pl swój ulubiony sen.

Na propozycje czekamy do 8 czerwca.

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2. Wygrywają 3 osoby, które prześlą najciekawsze opisy. Będą one oceniane przez konkursowe jury.
3. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową. Podczas rejestracji na forum należy podać prawdziwy adres mailowy, w celu uzyskania potwierdzenia wygranej.
4. Jury podejmie decyzję 11 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.

Weź udział w konkursie, kliknij: "Mój ulubiony sen".
Więcej informacji na www.getzzz.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!