Imodium Instant

Miętowy, lekki jak piórko - lek, który hamuje biegunkę natychmiast!
/ 16.03.2006 16:57
Do polskich aptek trafił przełomowy preparat IMODIUM® INSTANT zalecany w objawowym leczeniu biegunki. Samorozpuszczająca się na języku, lekka tabletka przynosi natychmiastową ulgę w dolegliwościach trawiennych, a co najważniejsze – szybciej zaczyna działać przeciwbiegunkowo niż tradycyjne tabletki i nie wymaga popijania.

Preparat IMODIUM® INSTANT powstał na bazie chlorowodorku loperamidu, dzięki czemu szybko i skutecznie hamuje biegunkę. Tabletkę należy położyć na języku. Jej działanie jest błyskawiczne – rozpuszcza się w ciągu kilku sekund. Tabletka IMODIUM® INSTANT jest „lekka jak piórko” i ma miętowy smak.

Jest to idealny środek dla osób np. często podróżujących samochodem. „Właśnie po to, aby rozwiązać problem biegunki w trakcie podróży, stworzono IMODIUM® INSTANT. Lek ma wiele zalet - rozpuszcza się w ustach bez potrzeby popijania wodą, co pozwala przyjmować go w dowolnym momencie podróży. Ponadto działa szybko – w ciągu kilku sekund wchłania się do organizmu przez śluzówki jamy ustnej. Siła i skuteczność działania preparatu poparta jest wiarygodnymi badaniami klinicznymi” - wyjaśnia dr Piotr Komorowski, specjalista II stopnia chorób wewnętrznych.

Gamę preparatów IMODIUM uzupełnia IMODIUM PLUS w postaci tabletek do żucia. Podobnie, jak IMODIUM INSTANT jest bezpieczny, doskonale się wchłania i szybko działa. Preparat jest wskazany w leczeniu ostrej biegunki. Ponadto stanowi doskonałe antidotum na bóle i kurcze brzucha, wzdęcia czy oddawanie nadmiernej ilości gazów.

Więcej informacji znajdziesz na www.janssen-cilag.pl


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!