Pharmaceris N – dermokosmetyki do cery naczynkowej

Skórę naczynkową można rozpoznać po zaczerwienieniach oraz rozszerzonych i popękanych naczynkach. Ma ona tendencję do rumienia i wylewów podskórnych, dlatego należy ją pielęgnować za pomocą odpowiednich kosmetyków, chociażby takich jak dermokosmetyki z serii Pharmaceris N. W jej skład wchodzą m.in. kremy, toniki, mleczka, peelingi, żele.

/ 22.02.2013 10:54 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Pharmaceris N – dermokosmetyki do cery naczynkowej
Intensywny krem odżywczy; Pharmaceris N – preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry z problemem rozszerzonych naczynek oraz zaczerwienieniem, dla skóry suchej i normalnej z tendencją do przesuszania, łuszczenia i szorstkości. Intensywnie odżywia i regeneruje skórę, zmniejszając uczucie suchości, łuszczenia i szorstkości. Preparat zawiera naturalne dermolipidy, w tym masło Shea oraz specjalną frakcję lanoliny, które wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając odwodnieniu naskórka. Wykorzystana w recepturze zmikronizowana diosmina wzmacnia naczynka krwionośne zwiększając ich elastyczność i odporność na czynniki zewnętrzne. Preparat redukuje istniejące zaczerwienienia oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian rumieniowych. Dzięki zawartości witaminy E krem przyspiesza naturalny, wewnętrzny proces odbudowy komórek, wygładzając i uelastyczniając skórę. Działa łagodząco i kojąco, zmniejszając podatność skóry na podrażnienia.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!