Pharmaceris N – dermokosmetyki do cery naczynkowej

Skórę naczynkową można rozpoznać po zaczerwienieniach oraz rozszerzonych i popękanych naczynkach. Ma ona tendencję do rumienia i wylewów podskórnych, dlatego należy ją pielęgnować za pomocą odpowiednich kosmetyków, chociażby takich jak dermokosmetyki z serii Pharmaceris N. W jej skład wchodzą m.in. kremy, toniki, mleczka, peelingi, żele.

/ 22.02.2013 10:54 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Pharmaceris N – dermokosmetyki do cery naczynkowej
Krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy; Pharmaceris N – zawarty w preparacie wosk z oliwek i gliceryny wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku, a ekstrakt ze złotej algi wzmacnia hydrolipidowy płaszcz ochronny skóry, zapobiegając nadmiernemu ubytkowi wilgoci. Witamina PP wzmacnia naczynia krwionośne, redukując stopień zaczerwienienia skóry, natomiast kompleks tiotainy i tioproliny neutralizuje wolne rodniki, chroniąc w szczególny sposób struktury komórkowe przed uszkodzeniami. Krem zapewnia długotrwały efekt nawilżenia eliminując dyskomfort uczucia suchości, a także regeneruje naskórek, przywracając miękkość i gładkość skóry. Systematyczne stosowanie kremu zmniejsza nadreaktywność skóry na czynniki zewnętrzne.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!