Regital

Regital uzupełnia niedobór witamin i minerałów w codziennej diecie. Bogata formuła preparatu to aż 33 naturalne, aktywne biologicznie składniki, które uzupełniają i wspomagają się wzajemnie, wpływając na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci.
/ 14.02.2014 10:50

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowiek potrzebuje wielu różnorodnych substancji. Witaminy i minerały pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, mają ogromny wpływ na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Jeśli w organizmie brakuje któregoś z nich, włosy zaczynają wypadać, paznokcie łamać, a cera szarzeje. W takiej sytuacji warto sięgnąć po odpowiedni suplement diety, który pomoże uzupełnić niedobory.

Regital® zawiera m.in. wyciągi ze skrzypu, zielonej herbaty i pokrzywy, witaminę A, E oraz witaminy z grupy B, które korzystnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci.

Codzienne stosowanie produktu Regital® korzystnie wpływa na:

  • nadmiernie wypadające i rozdwajające się włosy;
  • regeneruje włosy po zabiegach fryzjerskich;
  • wzmacnia kruche i rozdwajające się paznokcie;
  • szara i zmęczona skóra staje się odżywiona i nabiera świeżego wyglądu..

Sposób użycia: dorośli 2 tabletki dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat Regital® jest dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA