Seria Pharmaceris A – dermokosmetyki do skóry alergicznej i wrażliwej

Skóra wrażliwa i alergiczna wymaga szczególnej pielęgnacji. Aby uniknąć podrażnień, należy dbać o nią poprzez stosowanie kosmetyków o działaniu łagodzącym, które są przebadane i bezpieczne dla naszej skóry. Dzięki nim zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie znikną, a my będziemy cieszyć się jej zdrowym wyglądem.

/ 16.05.2013 09:42 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Seria Pharmaceris A – dermokosmetyki do skóry alergicznej i wrażliwej
ULTRA-SENSILIUM Krem-ratunek dla skóry podrażnionej i zaczerwienionej – polecany do stosowania w nagłych podrażnieniach spowodowanych działaniem mydeł, zbyt agresywnych kosmetyków oraz czynników atmosferycznych (silnego słońca, wiatru, mrozu i innych). Jest też doskonały do regularnej pielęgnacji skóry delikatnej, wrażliwej skłonnej do podrażnień, zaczerwienień lub stale narażonej na działanie czynników drażniących, np. w czasie golenia i depilacji. Skutecznie i szybko łagodzi oraz koi podrażnioną skórę dzięki zawartości D-pantenolu oraz alantoiny. Ponadto obecność D-pantenolu pomaga regenerować naskórek i zmniejsza tendencję do nadwrażliwości skóry. Działanie tych składników wspomagane jest przez olej Canola, który ma właściwości łagodzące i kojące.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!