wkładki urlogiczne fot. ECS

Dyskretne, komfortowe i niezwykle skuteczne! Sprawdziłyśmy, jak działają wkładki Seni Lady

Nietrzymanie moczu to temat tak samo powszechny, jak wstydliwy. Zmagają się z nimi miliony kobiet na całym świecie. Jak odzyskać poczucie komfortu i pewność siebie? Grunt to odpowiednie zabezpieczenie. Właśnie w takim celu powstały wkładki urologiczne Seni Lady. Czy się różnią od innych tego typu produktów? Przeczytaj nasze opinie.
wkładki urlogiczne fot. ECS

Problemy urologiczne utrudniają wykonywanie codziennych czynności, a nierzadko także odbierają radość z życia. Dyskomfort związany z nietrzymaniem moczu potrafi zatrzymać zmagające się z nim osoby w domu i sprawić, że rezygnują z dotychczasowych zajęć: hobby, wakacji czy nawet spotkań z bliskimi.

Problem nietrzymania moczu – jak zapobiegać?

Warto stosować się do zaleceń, które mają na celu zapobiegnięcie lub zniwelowanie jego występowania. Gwałtowne ćwiczenia jak bieganie, skakanie i temu podobne mogą osłabiać mięśnie dna miednicy i pogłębić problem. Najlepiej skonsultować się z fizjoterapeutą lub fizjotrenerem i wspólnie ustalić jakie ćwiczenia będą w takiej sytuacji odpowiednie. Nigdy nie chodź do toalety „na zapas” i NIE unikaj spożywania wody. Mniejsza ilość płynów wcale nie sprawi, że będziesz korzystać z toalety rzadziej. Pęcherz zmniejszy jedynie swoją objętość, a co za tym idzie, częściej będzie sygnalizował, że jest pełny. Do tego narazisz się na odwodnienie i przemęczenie. Wiele innych, cennych wskazówek znajdziesz na senilady.pl – stronie producenta wkładek urologicznych, które są nieocenione, kiedy problem nietrzymania moczu nas jednak dotknie. Te produkty sprawiają, że jest on dużo mniej uciążliwy. Skąd to wiemy? Przetestowałyśmy wkładki Seni Lady na własnej skórze.

Wkładki urologiczne Seni Lady – opinie

Oferta Seni Lady to kilka rodzajów wkładek, które sprawdzą się przy różnym natężeniu problemu. My wzięłyśmy pod lupę Seni Lady Slim Micro idealne na lekkie, kropelkowe nietrzymanie moczu, Seni Lady Slim Mini oraz Seni Lady Slim Normal na nieco większe dolegliwości. Ponieważ problemy urologiczne dotykają kobiet w różnym okresie życia, to produkty Seni Lady przetestowała zarówno osoba w średnim wieku, jak i młoda mama. Na jakie aspekty zwróciły szczególną uwagę?

Ewelina, która niedawno skończyła 56 lat, bardzo doceniła niezwykły komfort użytkowania wkładek:

„Na początku moją uwagę zwróciło to, że wkładki są grubsze niż dotychczasowe wkładki higieniczne i obawiałam się, że może to powodować dyskomfort w użytkowaniu. Ale było zupełnie odwrotnie! Wkładki są delikatne i niezwykle miękkie, co sprawia, że są dużo wygodniejsze. Zdecydowanie mniej je czuć, co poprawia samopoczucie. Są również bardziej chłonne niż produkty, które wcześniej stosowałam i co najważniejsze: zdecydowanie lepiej radzą sobie z nieprzyjemnym zapachem.”

Te cechy wkładek Seni Lady zachwyciły także Martę, 35-latkę, która ma za sobą dwa porody:

„Jestem mamą dwóch słodkich córeczek. Mój pierwszy poród odbył się bez komplikacji, wróciłam bardzo szybko do siebie. Niestety już z drugim nie było tak łatwo. Po powrocie z moją drugą córką ze szpitala zaczęłam mieć poważne kłopoty z nietrzymaniem moczu. Muszę przyznać, że to bardzo wstydliwy temat… Wkładki urologiczne Seni Lady Slim Mini okazały się dla mnie wybawieniem. Przede wszystkim są zdecydowanie bardziej chłonne niż nawet podpaski! Dodatkowo mają specjalne, fioletowe osłonki boczne. Nie przeszkadzają one w chodzeniu, a jednocześnie świetnie się sprawdzają, bo nic z nich nie wycieka. Ale to nie wszystko! Są lżejsze w noszeniu, nie odparzają, nie podrażniają mojej delikatnej skóry i niwelują ten paskudny zapach moczu. Od razu skoczyło moje poczucie własnej wartości :)"

Wkładki Seni Lady to bardzo dyskretny sposób na problemy urologiczne. Metoda pakowania sprawia, że można je mieć zawsze przy sobie. Nie umknęło to uwadze Eweliny:

„Wkładki są bardzo estetycznie zapakowane – każda w oddzielną saszetkę włókninową, która umożliwia higieniczne pozbycie się zużytej i wymianę jej na nową. Nie szeleszczą i nie rzucają się w oczy.”

Seni Lady ma szeroką ofertę, dzięki czemu jest ona rozwiązaniem na dolegliwości urologiczne w różnym natężeniu. To okazało się szczególnie ważne dla Marty, której udało się nieco zniwelować problem nietrzymania moczu:

„Po licznych konsultacjach z lekarzami i dzięki regularnym ćwiczeniom mięśni dna miednicy mogłam zmienić wkładki na mniej chłonne. Teraz używam wersji Micro, ale nadal nigdzie nie ruszam się bez moich Seni Lady. Mam je zawsze w torebce, torbie dziecięcej przy wózku i łazience. Polecam je każdej kobiecie, która ma problem z nietrzymaniem moczu – ten produkt od pierwszego użycia poprawia komfort życia!”

Wkładki Seni Lady to polski produkt, który można kupić w aptekach i sklepach medycznych.

Artykuł powstał z udziałem marki Seni Lady.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!