TENA Lady Pants Noir fot. Materiały prasowe

TENA Lady Pants Noir – twój sojusznik w walce z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu to zaskakująco częsta – choć na ogół przemilczana – dolegliwość. W ograniczeniu jej skutków pomoże bielizna chłonna TENA Lady Pants Noir!
TENA Lady Pants Noir fot. Materiały prasowe

Choć nietrzymanie moczu z pewnością nie jest czymś, z czym łatwo się żyje, nie powinno być także tragedią i nie musi stać się przyczyną izolowania się od świata. Tak naprawdę największym zagrożeniem, jaki się wiąże z nietrzymaniem moczu, jest fakt, że wielu ludzi zmagających się z tą dolegliwością próbuje udawać, że problemu nie ma. I właśnie dlatego nie szuka pomocy. Efekt? Dolegliwość się nasila, a osoby nią dotknięte coraz bardziej wycofują się z życia: unikają spotkań z rodziną i ze znajomymi, przestają uprawiać sporty, rezygnują z wycieczek, kina i wszystkiego, co lubią… Nie idź w ich ślady! Zamiast chować głowę w piasek sprawdź, co możesz dla siebie zrobić, by nie zmieniać swojego życia, zapewnić sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Bielizna chłonna TENA Lady Pants Noir

Doskonałym rozwiązaniem jest chłonna bielizna, która do złudzenia przypomina…  zwykłe, bardzo ładne i dyskretne majtki. TENA Lady Pants dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i kremowym oraz w dwóch rozmiarach: M i L, by jeszcze lepiej dopasować się do ciebie i twoich potrzeb.

Nie jesteś pewna, czy warto zaufać takiej bieliźnie? O przetestowanie majtek TENA Lady Pants Noir poprosiliśmy użytkowniczki serwisu polki.pl. Ich opinie nie pozostawiają wątpliwości. Aż aż 99% testujących majtki chłonne poleciłaby je wszystkim kobietom, które zmagają się z nietrzymaniem moczu!

Przed czym dokładnie chronią TENA Lady Pants Noir?

Dzięki swojej budowie bielizna chłonna TENA zapewnia ochronę przed przeciekaniem, zapachem i wilgocią — zachowaj pewność siebie i uczucie suchości w każdej chwili. Potwierdzają to nasze Recenzentki!

Wszystkie użytkowniczki (100%!) potwierdziły, że przy codziennym użytkowaniu zgodnie z przeznaczeniem, z majtek chłonnych TENA Lady nie wydostała się nawet kropla moczu.

99% testujących kobiet oceniło, że dzięki bieliźnie TENA Lady Pants Noir nieprzyjemny zapach wcale nie wydostawał się na zewnątrz i był skutecznie neutralizowany przez chłonny wkład.

Bielizna chłonna, która pasuje do koronkowego biustonosza

Z TENA Lady Pants to możliwe! Możesz nosić je do każdej stylizacji i nadal czuć się pewnie i kobieco.

To nie tylko idealne wsparcie, ale przede wszystkim wygodna i pięknie wyglądająca bielizna. Jestem zachwycona i pełna uznania wobec tego produktu – ocenia Lasowiaka, jednak z uczestniczek testowania.

TENA Lady Pants Noir to bielizna do zadań specjalnych. Majtki są wysoko zabudowane, wykonane z miękkiego materiału, który dobrze przylega do ciała i nie przesuwa się w czasie chodzenia. Mają też chłonną wkładkę, która docelowo musi zatrzymać nawet duże ilości moczu, lecz mimo to 88% recenzentek wydało opinię, że TENA Lady Pants Noir wyglądają prawie tak samo, jak zwykła bielizna.

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, z którą można sobie poradzić, nie rezygnując z radości normalnego życia wśród ludzi, ze spotkań towarzyskich, z pasji i z pracy. Poznaj TENA Lady Pants Noir i dowiedz się więcej.

 

Artykuł powstał z udziałem marki TENA

 

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!