Wygraj pobyt w SPA!

Weź udział w konkursie przygotowanym przez firmę Nord Farm. Wymyśl hasło promujące firmę lub jeden z jej produktów, zbierz trzy kody kresowe z opakowań CelluBerry Slim i wygraj 7-dniowy pobyt dla dwóch osób, wraz z zabiegami SPA, w luksusowym hotelu Baltic Plaza hotel**** mediSPA&fit.
/ 21.05.2013 09:13

Wystarczy wysłać 3 kupony kreskowe z opakowań CelluBerry Slim, wypełnić formularz konkursowy z hasłem reklamowym i wysłać na adres NORD FARM Sp. z o.o., 92-230 Łódź, Al. Piłsudskiego 141.

Na zwycięzców konkursu czeka m.in. przestronny i wygodny apartament, aromatyczne kąpiele, basen, sauna, jacuzzi, nordic walking, zabiegi SPA, w tym Cranberry body lub mezoterapia bezigłowa. Łączny koszt głównej nagrody to 9000 zł. Dodatkowo Nord Farm ufunduje 32 vouchery na 3-dniowy pobyt dla dwóch osób, wraz z zabiegami, o łącznej wartości 3000 zł.

Farma Nord jest producentem CelluBerry Slim – jagodowego suplementu diety w saszetkach. Preparat zawiera: ekstrakt z jagód Acai, glukomannan, ekstrakt z liści morwy białej, L-leucynę i witaminę C.

Więcej na informacji na temat konkursu na www.nordfarm.pl.

Źródło: AchA PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!