Zielone zdrowie w twojej kuchni

Czy wiesz, że regularne picie zielonej herbaty zapewnia długi żywot i pogodną starość – wykazują badania prowadzone przez 11 lat na grupie Azjatów.
/ 18.10.2007 06:43
Czy wiesz, że regularne picie zielonej herbaty zapewnia długi żywot i pogodną starość – wykazują badania prowadzone przez 11 lat na grupie Azjatów.

Zielona herbata nie jest poddawana fermentacji. Jej liście się suszy. Picie zielonej herbaty rozjaśnia umysł, zapobiega Alzheimerowi, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, hamuje próchnicę, łagodzi i przeciwdziała stresom, a także może chronić przed zawałem. Zielona herbata Gun Powder Bio-Active to eliksir zdrowia płynącego z natury. Posiada bardzo wiele pozytywnych właściwości. Zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe. Wpływa na krwioobieg sercowo-naczyniowy, dzięki czemu zapobiega udarom mózgu i zawałom serca. Oczyszcza organizm z toksyn. Wzmacnia układ oddechowy i nerwowy, pomaga w koncentracji, gdyż aktywizuje pracę mózgu. Działa bakteriobójczo, zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka i ułatwia przyswajanie pokarmów. Skutecznie gromadzi w organizmie witaminę C. Dostarcza witaminy: B1, B2, K i PP oraz prowitaminę A, żelazo, potas, wapń i magnez. Spożywanie Gun Powder nie powoduje żadnych skutków ubocznych bez względu na częstotliwość jej picia. To napój energetyzujący, ale bezkaloryczny. Doskonale zapobiega osteoporozie i próchnicy zębów. Niektóre z jej składników potrafią przeciwdziałać rakotwórczym substancjom z tytoniu, dlatego wypijanie kilku filiżanek dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia raka płuc u palaczy.

Zielona herbata Gun Powder Bio-Active to bezcenny eliksir zdrowia płynącego z natury. Zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych. Zapobiega udarom mózgu i zawałom serca. Oczyszcza organizm z toksyn. Wzmacnia układ oddechowy i nerwowy, aktywizuje pracę mózgu. Działa bakteriobójczo, zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka. Gromadzi w organizmie witaminę C. Dostarcza witaminy: B1, B2, K i PP oraz prowitaminę A, żelazo, potas, wapń i magnez. Gun Powder to napój energetyzujący. Zapobiega osteoporozie i próchnicy zębów. Wypijanie kilku filiżanek dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia raka płuc u palaczy.

Producent: Bio-Active
Dostępne opakowania: ekspresowa (40 saszetek) lub w formie zwiniętych dużych listków sypka 100g
Cena detaliczna: 3,67 PLN

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!