Apteczka na wakacje – co do niej spakować? [PRZEGLĄD PRODUKTÓW]

Coś na nadpotliwość, rany, otarcia, naprzykrzające się owady, bolące nogi... Wakacyjna apteczka to coś, co warto ze sobą zabrać bez względu na to, czy planujemy chodzić po górach, czy wylegiwać się nad morzem!
Marta Słupska / 25.07.2018 09:45

Każda z nas przynajmniej raz w roku stara się oderwać od codzienności o wybrać na wakacje. Poza (często toną) ciuchów, kosmetyków i mniej lub bardziej przydatnych gadżetów, które zabieramy wówczas ze sobą, zawsze znajduje się osobne miejsce w walizce na apteczkę. Taką, która pomieści zarówno plastry na odciski (szczególnie ważne podczas górskich wędrówek!), jak i dobry krem z filtrem czy antybakteryjne odświeżające chusteczki, które są niezastąpione tam, gdzie umycie rąk pod bieżącą wodą nie wchodzi w grę.

Niektóre z nich są naszym corocznym must have, inne – nowymi środkami, które postanawiamy przetestować. Co roku więc staramy się też wyszukać ciekawe nowości produktowe, które naprawdę ułatwiają życie. Takie jak plaster w płynie LIQUID SKIN (po nałożeniu na skórę utrzymuje się nawet 5 dni i jest przeźroczysty!) czy spray przeciwświądowy o działaniu kojącym i zapobiegającym powstawaniu śladów na skórze CICAVIT + SOS GRATTAGE (pomaga zarówno w przypadku alergii, jak i ukąszeń owadów!). Dzięki nim żadne wyprawy nie są nam straszne :)

Zobaczcie w galerii, co ciekawego ostatnio testowałyśmy i co chciałybyśmy wam zarekomendować.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA