Bujakiewicz o homeopatii - zobacz, co o zdrowie mówi Bujakiewicz

Pomimo tego, że żyje bardzo szybko, to stawia na zdrowie, ekologię i homeopatię. A Wy, co sądzicie o tej metodzie leczenia?
/ 08.02.2018 12:16

Kasia Bujakiewicz to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego teatru i telewizji. Pamiętamy ją chociażby z ról w "Listach do M." czy "Starej Baśni". 

Homeopatia, czyli... Zobacz, dlaczego zdrowe metody leczenia, to lepsze metody leczenia!

Kasia sama przyznaje, że żyje bardzo szybko, często podróżuje, a samochód jest jej drugim domem. Tego w końcu wymaga zawód aktora. Pomimo szybkiego tempa, stara się żyć w zgodzie z naturą, wybiera zdrowie i leki homeopatyczne. Zobacz, co aktorka jeszcze mówi o swoim życiu. Wszystkiego dowiecie się z naszego video!

 

Materiał powstał przy współpracy z Polskim Towarzystwem Homeopatii Klinicznej PTHK w Polki.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11.03.2018 21:22
Nie widzialam , ale juz wiem, I moge spac teraz spokojnie.
/11.03.2018 15:47
W wieku Pani Bujakiewicz to i placebo pomoże. Te wszystkie specyfiki wyrzuci do kosza kiedy przyjdzie 60-tka i prawdziwe choroby. A poza tym to wszystkim życzę dużo zdrowia..
/24.02.2018 02:11
Tak trzymać! Ciało kochane, któremu tą miłość okazuje się w praktycznej trosce - odwdzięcza się wyglądem i sprawnością, a i umysł w takim lepiej funkcjonuje.