I za to ją kocham! Powstaje kreator zabawnych powiedzonek mam z okazji Dnia Matki! Co dopiszesz do listy?

Wpisz powiedzonko lub wyślij e-kartkę! Jak? Sprawdź!
10.04.2022 21:22

 

Mama. Najważniejszy człowiek, na którego zawsze możesz liczyć. Przyjaciółka, nauczycielka, powierniczka sekretów. I chociaż czasem zdarzają się jej słowa krytyki czy humorki to wiemy, że zrobiłaby dla nas wszystko. 
 

Każdy to pamięta!

Z okazji Dnia Matki powstaje kreator zabawnych powiedzonek mam. Z pewnością pamiętasz, gdy po powrocie ze szkoły słyszałaś zdanie: „Masz coś zadane na jutro?” lub klasyk klasyków, czyli „Zjedz mięso, ziemniaki możesz zostawić”. Ulubione powiedzonka naszych mam nadawałyby się na memy internetowe i z pewnością rozbawiłyby niejedną osobę. 
 
  • Myślisz, że mi pieniądze z nieba lecą?
  • Lodówka pełna, a wy nie macie co jeść?
  • Co było w szkole?
  • Najpierw obowiązki, potem zabawa.
  • Nie zaraz, tylko już!
 
Te słowa to niemal tradycyjne zwroty, które zna większość z nas! A co tobie powtarzała mama? Wpisz ulubione powiedzonko do kreatora i przygotuj wyjątkową kartkę z życzeniami na Dzień Matki. 
 

E-kartka na Dzień Matki

Za pomocną dłoń, wtedy kiedy tego potrzebujemy, za troskę, opiekę, pyszne obiadki, wspólne wakacje, wieczorne rozmowy… Powodów do miłości jest nieskończenie wiele, ale zawsze chodzi o nią - o mamę. A ty, za co chcesz jej podziękować? Zajrzyj na stronę VB i stwórz własną e-kartkę! Zaskocz swoją mamę kreatywnością i poczuciem humoru. Jak? 
 
  1. Zrób zdjęcie.
  2. Udekoruj, dodając ozdobne ramki.
  3. Wpisz ulubione powiedzenie swojej mamy, za które ją kochasz.
  4. Wyślij życzenia przez SMS, What's up, Messengera lub maila
Grafikę z powiedzonkami swojej mamy możesz też opublikować na swoich kanałach społecznościowych z hashtagiem #izatojąkocham.
 
Niech twoja mama wie, że o niej pamiętasz i kochasz ją najbardziej na świecie!
 
PL-VIBU-2200026
 
Materiał powstał z udziałem producenta leku Vita Buerlecithin.
 
Vita Buerlecithin, płyn doustny, produkt złożony. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każde 20 ml płynu zawiera 1,62 g sacharozy; 2,7 g etanolu (w tym etanol pochodzący z aromatu); 11 mg czerwieni koszenilowej (E 124) oraz składniki aromatu: 8,5 mg cukru inwertowanego i 4,25 mg alkoholu benzylowego. Produkt zawiera 48 mg sodu w 20 ml płynu. Wskazania: osłabienie pamięci i koncentracji; stany stresowe, nadpobudliwość nerwowa, bezsenność; stany wyczerpania fizycznego i psychicznego (przepracowanie, wyczerpanie, szybkie męczenie się); pomocniczo w dolegliwościach sercowych na tle nerwowym; objawy niedoboru witamin z grupy B; stan rekonwalescencji po przebytej chorobie; pomocniczo u osób w podeszłym wieku; zapobiegawczo w miażdżycy naczyń; zapobiegawczo i pomocniczo przy zwiększonym stężeniu cholesterolu we krwi. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne, orzechy, soję lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować u osób z zespołem przeciwciał antyfosfolipidowych. Ze względu na zawartość alkoholu produktu Vita Buerlecithin płyn nie stosować u: dzieci w wieku poniżej 12 lat; kobiet w ciąży i karmiących piersią; osób ze schorzeniami wątroby, padaczką, chorobą alkoholową, uszkodzeniami mózgu. Pacjenci z rzadkimi dziedzicznymi zaburzeniami związanymi z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy, nie powinni przyjmować produktu leczniczego. Podmiot odpowiedzialny: Orifarm Healthcare A/S, Energivej 15, 5260 Odense, Dania.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!