Herbatka z „wkładką”

W pędzie przedświątecznych zakupów zapominamy o tym, że grypa nie śpi. Biegamy między sklepami, centrami handlowymi nie zwracając uwagi na fakt, że wychodzimy z ciepłych pomieszczeń na zimno. Rozgrzani, porozpinani i obładowani torbami jesteśmy wyjątkowo narażeni na wszelkiego rodzaju infekcje. A Święta tuż tuż.
/ 11.12.2007 22:09
W pędzie przedświątecznych zakupów zapominamy o tym, że grypa nie śpi. Biegamy Herbatka z „wkładką”między sklepami, centrami handlowymi nie zwracając uwagi na fakt, że wychodzimy z ciepłych pomieszczeń na zimno. Rozgrzani, porozpinani i obładowani torbami jesteśmy wyjątkowo narażeni na wszelkiego rodzaju infekcje. A Święta tuż tuż.

Jeśli nie chcesz ich spędzić w łóżku, tylko cieszyć się w pełnym zdrowiu ich każdą chwilą po każdym zakupowym maratonie przygotuj sobie herbatkę z „wkładką”.

Zaparz sobie herbatkę. Herbatka rozgrzeję cię od wewnątrz. Aby zapobiec ewentualnej infekcji i jednocześnie wzmocnić organizm dolej do tej herbatki łyżkę nalewki lub innego trunku.
Taki zestaw rozgrzewający uchroni cię od infekcji i grypy, będziesz mógł czerpać z tych zbliżających się świąt wszystko co najlepsze i najpiękniejsze.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!