Wypełnij ankietę i weź udział w badaniu kampanii "Wylecz raka piersi HER2+" i Polki.pl

badanie Polki.pl x Roche
Wypełnij ankietę i pomóż nam sprawdzić, jaka jest wiedza Polek na temat tego nowotworu.
badanie Polki.pl x Roche

Weź udział w badaniu. Sprawdźmy razem świadomość kobiet w temacie nowotworu piersi. 

Badanie kampanii "Wylecz raka piersi HER2+" i Polki.pl

Kampania „Wylecz raka piersi HER2+” powstała z myślą o kobietach z wczesnym HER2 dodatnim rakiem piersi. Jest skierowana zarówno do chorych, jak i ich bliskich. Głównym celem kampanii jest edukowanie, zarówno w trakcie diagnostyki, jak i w czasie leczenia, rehabilitacji oraz w tematyce wsparcia psychologicznego. 
 
Kampanię stworzyły 4 organizacje pacjentów: Federacja Stowarzyszeń Amazonki, Fundacja OnkoCafe, PARS – Polskie Amazonki Ruch Społeczny i Fundacja OmeaLife. W ostatnim czasie dołączyła do nas Fundacja Rak’n’Roll. Partnerem merytorycznym jest firma Roche. W kampanię zaangażowane są też pacjentki, które dzielą się swoimi historiami. Są one niezwykłym wsparciem dla innych kobiet, w podobnej sytuacji. 
 
„Wylecz raka piersi HER2+” to też warsztaty i spotkania dla kobiet z rakiem piersi oraz ich najbliższych. W ramach kampanii została uruchomiona strona internetowa www.wyleczrakapiersi.pl. Można na niej znaleźć mnóstwo treści edukacyjnych, a także listę ośrodków specjalizujących się w leczeniu raka piersi, kontakty do organizacji pacjentów wspierających osoby chore na nowotwory oraz prawa pacjenta.
 
 

Wypełnij ankietę i weź udział w badaniu kampanii „Wylecz raka piersi HER2+” oraz serwisu Polki.pl. Pomóż nam dowiedzieć się więcej na temat stosunku kobiet do profilaktyki raka piersi

Materiał powstał w ramach kampanii "Wylecz raka piersi HER2+". Więcej informacji na www.wyleczrakapiersi.pl

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA