Co mówi o Tobie...

... Twój strój plażowy. Zapraszamy do psychozabawy pół żartem, pół serio.
/ 26.07.2006 17:34
Okazuje się, że odsłaniając na plaży ciało, odsłaniamy też... duszę. To niewiarygodne, jak wiele może powiedzieć o nas strój plażowy!
Zdaniem psychologów – to nie przypadek, że gustujemy akurat w takich a nie innych fasonach czy kolorach strojów. Wybierając określony ciuch, nieświadomie odsłaniamy przed innymi swoje wnętrze – ujawniamy własne ambicje, zamiłowania, głęboko skrywane potrzeby czy kompleksy. Sprawdź, która z przedstawionych przez nas plażowych kreacji najbardziej przypomina twoją i – poznaj lepiej siebie!

Skromny i zabudowany – jesteś skryta
Cenisz prostotę, więc zwykle wybierasz spokojne fasony. Nie chcesz wyróżniać się na tle innych. Takie podejście charakteryzuje osoby zamknięte w sobie. To dlatego nawet w chwilach największego szczęścia – ledwo się uśmiechasz.
Ty i miłość
W sprawach sercowych zachowujesz się z dużą rezerwą. Potrzebujesz czasu, by zaufać mężczyźnie. Słusznie, ale gdy ktoś naprawdę ci się spodoba, przejmij inicjatywę. To nic nagannego uśmiechnąć się zalotnie, a możesz przeżyć fascynującą przygodę!

Z połyskiem – pragniesz wzbudzać podziw
We wszystkim, co robisz, dążysz do doskonałości. Nic więc dziwnego, że twoje stroje są zawsze bez zarzutu – eleganckie, z pięknych materiałów... Chcesz uchodzić za kobietę idealną, kochasz komplementy. Potrafisz jednak ciężko pracować, by odnieść sukces. Wiele też wymagasz od innych.
Ty i miłość
Nie zawsze potrafisz pokazać partnerowi, że ci na nim zależy. Twoje reakcje często są wystudiowane, brakuje ci spontaniczności. Częściej dziel się z nim swoimi uczuciami. Twoja czułość i otwartość umocnią waszą więź.

Oryginalny – masz naturę romantyczki
Jak większość marzycielek, kupujesz ubrania przemawiające do twojej wyobraźni – malownicze i zwiewne. Twoje dominujące cechy to delikatność oraz wrażliwość. Uczuciowa, czuła, ale i mało zaradna, łatwo zmieniasz nastroje, przechodząc od śmiechu do łez. Samotność cię przeraża. Ponad sukcesy materialne przedkładasz życie duchowe.
Ty i miłość
W związek uczuciowy zwykle angażujesz się bardzo mocno. Ciałem i duszą oddajesz się we władanie partnerowi. Pokaż mu czasem, że stać cię też na samodzielność. To mu pozwoli trochę... odetchnąć.

Wesoły komplet – uwielbiasz się bawić
Żyjesz na luzie, zawsze tryskasz humorem, więc twoja wakacyjna garderoba mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Wybierasz odważne, wyraziste desenie, ponieważ idealnie oddają twój radosny nastrój. Przyciągasz ludzi optymizmem i otwartością. Gdy pojawiasz się w towarzystwie, od razu wszyscy nabierają ochoty na zabawę. Sama też nie wzgardzisz żadną imprezą, a zaproszenia sypią się ze wszystkich stron.
Ty i miłość
Łatwo się zakochujesz, ale nie stawiasz mężczyźnie zbyt dużych wymagań. Pamiętaj, lepiej być trochę wybredną, niż później przeżywać problemy miłosne.

Skąpe bikini – cechuje cię duża zmysłowość
Masz duszę uwodzicielki, toteż najlepiej się czujesz w seksownych strojach. Uwielbiasz kokietować mężczyzn i otaczać się adoratorami, a twój erotyczny temperament nie ma sobie równych. Chętnie przewodzisz innym. Jako osoba odważna i ambitna zawsze działasz szybko
i skutecznie. A że przy tym jesteś serdeczna i życzliwa ludziom, wprost nie możesz opędzić się od przyjaciół. Twój notes aż pęka od adresów i telefonów!
Ty i miłość
Nigdy nie ukrywasz swoich miłosnych apetytów. Kokietujesz, uwodzisz, każdy nowy pomysł partnera na odejście od rutyny w łóżku przyjmujesz z entuzjazmem. Świetnie, zapalaj zielone światło, ale... niech on też czasem poczuje się zdobywcą.

Wymowne detale
Nasz stosunek do rzeczywistości zdradza niemal każdy szczegół ubrania. Oto przykłady.
Podwinięte rękawy koszuli – to oznaka gotowości do podjęcia nowych wyzwań.
Szal na ramionach – maskuje brak zaradności. W ten sposób pokazujemy, że ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić.
Duża torba, w której można pomieścić mnóstwo drobiazgów – świadczy o tendencji do zamartwiania się na zapas.
Apaszka ciasno zawiązana na szyi – zdradza osobę pełną kompleksów.
Czapka z daszkiem – noszą je ludzie nieśmiali. Chcą się ukryć i obserwować świat, tak by samemu nie być widzianym.
Stroje blisko ciała – znamionują osoby pracowite, nieufne i zamknięte w sobie.
Obszerne ubrania – to strój ludzi ceniących swobodę i niezależność. Bywają głośni, czasem natarczywi.

Pamiętaj!
Stroje w odcieniach pomarańczy, czerwieni i żółci – dodadzą ci energii; białe, zielone i niebieskie – odprężą. Tylko nie przesadzaj
z czernią, może wpędzać w chandrę!

fot. Agencja Fotograficzna Medium
Anna Leo-Wiśniewska

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!