Głód miłości

Co nowego może przynieść jeszcze jedna książka o miłości? Może zrozumienie, że miłość tylko czeka, aby po nią sięgnąć?
/ 27.11.2006 11:03
glod1.jpgCo nowego może przynieść jeszcze jedna książka o miłości? Może zrozumienie, że miłość tylko czeka, aby po nią sięgnąć? Ma wiele wcieleń i nawet gdy jesteśmy pewni, że doznała poważnych obrażeń lub że ją zmarnowaliśmy, zawsze mamy szansę na jej ponowne odkrycie.
Podczas lektury będziecie pewnie myśleć o tym, jak wy kochacie, a jak chcielibyście kochać, nie zabraknie też pewnie życzeń dotyczących waszych bliskich i tego, jak oni, waszym zdaniem, winni kochać, by osiągnąć szczęście. Może wystarczy powrócić do dziecinnych emocji, wypełniających nas w przeszłości? Do czasów, w których nasze zasoby ciepła i chęć dawania nie były jeszcze tak jak dziś uszczuplone przez piętrzące się trudności i stawiane nam żądania. Będąc dziećmi, wszyscy pragnęliśmy odkrywać bliskość, nawiązywać intymne więzi i umieć radzić sobie z chłodem, odrzuceniem i chaosem codzienności. Jako dorośli, wielokrotnie spotykaliśmy się z cynizmem i wrogością, które owocują naprawdę zbędnym urazem. Pozbądźmy się go wreszcie!

Dr Francis Macnab - autor dwudziestu czterech znanych książek. Jest założycielem Cairnmillar Institute - jednego z najważniejszych i największych instytutów psychologii klinicznej w Australii, w którym od trzydziestu lat pełni funkcję konsultanta.

ms

Dr Francis Macnab "Głód miłości" tłum. Piotr Kaliński, Agencja Wydawnicza Jacek Santorski & Co

Przeczytaj fragment!

Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Do wygrania 15 egzemplarzy książki "Głód miłości". Wystarczy podać...

... tytuł dowolnej innej książki ze słowem "miłość" w tytule, która ukazała się nakładem wydawnictwa Jacek Santorski & Co.

Książki otrzymują:
1. Joanna Sornat, Rakoszyce
2. Monika Chodak, Lublin
3. Magda Mulska, Poznań
4. Beata Madekszo,0 Bartoszyce
5. Barbara Danielska, Kraków
6. Beata Pietrynko, Rzeszów
7. Sławomir Ćwiek, Sępólno Krajeńskie
8. Andrzej Micał, Kraków
9. Justyna Michalak, Katowice
20. Krzysztof Olchawa, Warszawa
11. Katarzyna Norek, Śrem
12. Agnieszka Nowicka, Poznań
13. Ela Horbaczewska, Lublin
14. Włodzimierz Kleśniak, Gniezno
15. Joanna Domaradzka, Pruszków

Gratulujemy nagrody wyślemy pocztą.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!