Gwiazdy Hollywood w walce ze stresem

Życie gwiazd, choć pełne blasku, nie pozbawione jest też stresu. Jak sobie z nim radzą znane kobiety?

/ 10.02.2010 13:11 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Kylie Minogue, chyba najbardziej znana australijska piosenkarka, może pochwalić się niezwykłymi osiągnięciami muzycznymi. Wydała 10 studyjnych albumów, z których każdy okazał się sukcesem. Próbowała również, z powodzeniem, sił jako aktorka. W 2005 roku Kylie była u szczytu sławy. Wydana rok wcześniej płyta "Ultimate Kylie" sprzedawała się jak świeże bułeczki. Na fali sukcesu piosenkarka wyruszyła w swoją największą i najbardziej spektakularną trasę koncertową "Showgirl". I wtedy zaczęły się problemy ze zdrowiem.

Kylie zaczęła skarżyć się na złe samopoczucie. Zdarzały się również omdlenia i zasłabnięcia. Początkowo lekarze nie byli w stanie ustalić przyczyny złego stanu zdrowia piosenkarki. Niestety kilka tygodni później wykryli u niej raka piersi. Trasa koncertowa została odwołana, a Minogue poddała się terapii. Po ponad roku zmagań z ciężką chorobą i wsparciu rodziny udało jej się powrócić na scenę. Od tamtej pory Kylie wspiera i zachęca wszystkie kobiety do dbania o swoje zdrowie.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)