Jak być bardziej asertywną? Czas nauczyć się mówić to, co czujesz!

Patrycja Załug, coach specjalizujący się w temacie kobiecej pewności siebie podpowiada, jak zacząć być bardziej asertywną. Tego naprawdę da się nauczyć!
Agata Bernaciak / 28.02.2018 11:06

Choć w zasadzie wszystkie wiemy, jak cenną cechą jest umiejętność bycia asertywną, wiele z nas niestety nie potrafi korzystać z niej w codziennym życiu. Wiesz, że możesz się tego nauczyć? Patrycja Załug podpowie ci, jak nabyć umiejętność mówienia o tym, co czujesz i co myślisz. Czas przestać trzymać to w tajemnicy!

Kim jest Patrycja Załug?

Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie.

Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa.

Od 7 lat z sukcesem prowadzi własny biznes ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie w życiu i w biznesie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.

Autorka książki "Najpierw zadbaj o siebie", w której oferuje czytelniczkom 4-tygodniowy trening uczący zdrowej miłości do siebie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak nareszcie zdjąć swoje priorytety, potrzeby i marzenia z półki z napisem „potem” i zacząć świadomie o nie dbać.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!