Bezpłatne konsultacje z zakresu nietrzymania moczu w Warszawie

W sobotę 24 stycznia 2015 roku w jednej z placówek medycznych na warszawskim Ursynowie odbędą się bezpłatne konsultacje lekarskie z zakresu nietrzymania moczu. Przyjdź i dowiedz się, jak leczyć tę przykrą dolegliwość!
/ 22.01.2015 13:12

nietrzymanie moczu

Fot. Fotolia

Bezpłatne konsultacje w Warszawie

W sobotę 24 stycznia 2015 r. w godzinach 9.00 – 13.00, osoby zainteresowane tematyką leczenia nietrzymania moczu będą mogły zaczerpnąć nieodpłatnej porady lekarza specjalisty w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Indywidualnych konsultacji będzie udzielał lek. med. Piotr Stec, ginekolog, położnik, specjalista w zakresie uroginekologii.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.01.2015 r. pod adresem mailowym callcenter.szpital@luxmed.pl. Podczas zapisów prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz numeru PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wskazania: zaburzenia w oddawaniu moczu – nietrzymanie moczu, także spowodowane wysiłkiem fizycznym.

Pamiętaj: obecne możliwości diagnostyczno-terapeutyczne pozwalają zmniejszyć lub usunąć dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu. Najważniejsze jest uświadomienie sobie problemu i chęć podjęcia leczenia.

Zapraszamy na konsultacje!

Zobacz także: Cierpię na nietrzymanie moczu. Czy mogę uprawiać seks?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA