Forum Prawa Medycznego w Krakowie

W Krakowie 7 czerwca w Hotelu Galaxy odbędzie Forum Prawa Medycznego "LEGAL trends in MEDICINE 2013". Jest ono skierowane do przedstawicieli zawodów medycznych, a także do radców prawnych i adwokatów, zainteresowanych zagadnieniami prawa medycznego. Portale Zdrowie.wieszjak.polki.pl oraz RynekMedyczny.pl objęły patronatem medialnym wydarzenie.
/ 20.03.2013 20:29

W Krakowie podczas Forum Prawa Medycznego "LEGAL trends in MEDICINE 2013" spotkają trzy grupy profesjonalistów: prawników, lekarzy oraz managerów z obszaru rynku medycznego.

Jednym z założeń forum jest przybliżenie racjonalnych i nowoczesnych narzędzi prawnych, jakie ustawodawca przewidział dla przedstawicieli zawodów medycznych, mających zapewnić nie tylko ramy organizacyjne dla działań służących ratowaniu zdrowia i życia pacjentów, ale także zapewnić bezpieczeństwo „prawne” wykonującym je osobom.

Organizatorzy forum chcą wskazać obszary, w których prawo nie nadąża za rozwojem medycyny oraz zwrócić  uwagę na rozwiązania, które wykształciła praktyka. Więcej informacji na: www.legaltrendsinmedicine2013.pl.

Źródło: LAW UP/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: zdrowie