Konkurs "Celujemy w piersi" - zwycięskie prace

Prezentujemy wyróżnione prace fotograficzne w konkursie "Celujemy w piersi" organizowanym w ramach kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”. Uczestnicy konkursu byli zobowiązani do przesłania zdjęcie pomnika, który najlepiej oddaje cel kampanii, oraz odpowiedzenia na pytanie „Dlaczego należy oznaczać typ nowotworu piersi?”.

/ 10.12.2012 15:21 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Konkurs "Celujemy w piersi" - zwycięskie prace (galeria)
Zdjęcie wyróżnione w konkursie "Celujemy w piersi" organizowanym w ramach kampanii "Breast Friends – Przyjaciele od Piersi"/ fot. Krystyna Lubińska-Palicka. Wczesne wykrycie nowotworu zwiększa szanse na jego wyleczenie. Podstawą wczesnej diagnostyki nowotworów piersi jest zachowanie czujności onkologicznej polegającej na obserwowaniu swoich piersi i pojawiających się w nich zmian. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów każda kobieta niezależnie od wieku powinna udać się niezwłocznie do lekarza, który przeprowadzi konieczne badania.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!