PROfertil – dla mężczyzn z zaburzeniami płodności

Co powinien zrobić mężczyzna, u którego wykryto zaburzenia płodności lub niepłodność? Przede wszystkim powinien pamiętać, że niepłodność jest stanem, który można wyleczyć. Z myślą o takich mężczyznach został przygotowany preparat PROfertil.
/ 12.05.2013 21:26

PROfertil został stworzony z myślą o mężczyznach cierpiących na niepłodność samoistną (idiopatyczną) lub zaburzenia płodności. Preparat uzupełnia niedobór ważnych dla procesu spermatogenezy składników, podnosząc w ten sposób jakość i objętość nasienia.  Zawiera on opatentowaną formułę 8 składników, które pozytywnie wpływają na naturalny proces produkcji spermy: L–karnitynę, argininę, koenzym Q-10, witaminę E, cynk, kwas foliowy, glutation i selen.

Zwiększają one objętość spermy, podnoszą żywotność i ruchliwość plemników, a także zwiększają ich ilość, zwiększając prawdopodobieństwo poczęcia.

Skuteczność PROferilu została potwierdzona w badaniach klinicznych z udziałem kilkuset pacjentów. W grupie leczonej tym preparatem, która objęła mężczyzn z obniżeniem płodności od dłuższego czasu bezskutecznie starających się o dzieci, w ciągu 6 miesięcy po badaniach, odsetek ciąż u partnerek pacjentów wyniósł 26% (tj. 36 ciąż w grupie leczonej). Liczba plemników w ejakulacie badanych, przyjmujących preparat wzrosła o ponad 215%, progresywna ruchliwość o 83,1 %, a ich całkowita ruchliwość o 30%.

Polecamy: Jak zdiagnozować niepłodność?

Źródło: Establo Pharma/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!