Przyłącz się do akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” i pomóż chorym dzieciom

Grudzień to czas świątecznych przygotowań oraz wybierania prezentów dla najbliższych. To także okazja do wzięcia udziału w akcji ,,Podaruj Dzieciom Słońce”. Kupując produkty oznaczone żółtym słoneczkiem, mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat i sprawić, by z okazji Świąt na ich buziach pojawił się uśmiech.
/ 18.12.2012 23:54

Akcja „Podaruj Dzieciom Słońce”

Jeszcze tylko do 24 grudnia możesz wziąć udział w akcji ,,Podaruj Dzieciom Słońce” i pomóc chorym dzieciom. Czternasta edycja programu przebiega w tym roku pod hasłem „Mały zakup, wielka sprawa”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy podczas świątecznych zakupów sięgać po produkty marek: Vizir, Ariel, Bonux, Lenor, Fairy, Dreft, Wella, Naturella, Gillette, Blend-a-Med, Pantene Pro-V, Head & Shoulders, Pampers oraz Always. W tym roku to właśnie one oznaczone są charakterystycznym żółtym słoneczkiem – symbolem akcji. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na sfinansowanie leczenia chorych dzieci - podopiecznych Fundacji Polsat.

Ogromna  liczba rodzin, w których chorują dzieci, boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Kosztowne terapie czy rehabilitacja znajdują się poza zasięgiem możliwości rodziców czy opiekunów. Pomóżmy chorym dzieciom, dajmy im szansę na powrót do zdrowia, przyłączmy się do akcji Podaruj Dzieciom Słońce. – powiedziała Elżbieta Zającówna – wiceprezes Zarządu Fundacji Polsat.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej www.podaruj.pl, jak również do polubienia profilu akcji na Facebooku.

Źródło: Materiały prasowe 24/7 PR/ (dr)

Zobacz także: Jak pomóc potrzebującym dzieciom?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!