Seria Pharmaceris A – dermokosmetyki do skóry alergicznej i wrażliwej

Skóra wrażliwa i alergiczna wymaga szczególnej pielęgnacji. Aby uniknąć podrażnień, należy dbać o nią poprzez stosowanie kosmetyków o działaniu łagodzącym, które są przebadane i bezpieczne dla naszej skóry. Dzięki nim zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie znikną, a my będziemy cieszyć się jej zdrowym wyglądem.

/ 16.05.2013 09:42 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Seria Pharmaceris A – dermokosmetyki do skóry alergicznej i wrażliwej
LIPO-SENSILIUM Multilipidowy krem odżywczy do twarzy – polecany do codziennej pielęgnacji skóry z tendencją do przesuszania, łuszczenia i szorstkości. Zawarte w preparacie dermo lipidy odżywiają i natłuszczają skórę, wzmacniając jej płaszcz hydrolipidowy oraz tworząc barierę przed utratą wody i przesuszeniem. Kwas hialuronowy oraz woski roślinne eliminują uczucie suchości i szorstkości, a w połączeniu z naprawczymi peptydami regenerują naskórek, wyraźnie poprawiając jego elastyczność i gładkość. Krem szybko się wchłania, nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!