Aplikacja „Serce” monitoruje stan serca

telefon.jpg fot. Fotolia
Aplikacja „Serce”, którą za darmo można pobrać na swój telefon, pozwala monitorować stan naszego serca. Jak ją ściągnąć?
Marta Słupska / 16.05.2019 13:29
telefon.jpg fot. Fotolia

„Moda na Serce”, inicjator wszechstronnych działań prozdrowotnych dla kobiet
w Polsce, wprowadza darmową aplikację mobilną stworzoną z myślą o kobiecych sercach. Można ją pobrać ze strony http://www.modanaserce.pl/app.php i w kilku prostych krokach dowiedzieć się, co robić, aby naszemu sercu było lepiej z dnia na dzień.

Jak mierzyć puls?
 

Aplikacja SERCE pomaga monitorować wpływ stylu życia na kondycję serca. Ściągając ją na telefon lub inne urządzenie mobilne, możesz w każdym miejscu i o każdej porze dnia kontrolować wydolność swojego mięśnia sercowego. Wprowadzając informacje o swoich nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, nastroju i sposobie spędzania czasu, otrzymasz raport o stanie serca.

Do raportu zostaną dołączone krótkie porady, co można zrobić, aby poprawić wydolność serca. Stosując się do zaleceń możesz obserwować poprawę zdrowia! Aplikacja pozwala na dzielenie się wynikami ze znajomi, dzięki czemu można wraz z bliskimi dbać o lepszą kondycję serca.
 

 
 

„Moda na Serce. Zaprojektuj swoje zdrowie” to kampania świadomościowa Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet realizowana w obszarze profilaktyki chorób układu naczyniowo-sercowego u kobiet. Śledząc działania podejmowane przez Ambasadorki oraz Przyjaciół kampanii każda Polka może zmienić swoje codzienne nawyki. Aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowia kobiet wejdź na  dlazdrowiakobiet.pl. Szczegóły dotyczące kampanii znajdziesz na: www.modanaserce.pl // www.facebook.com/modanaserce.

Zobacz też: Aplikacje zdrowotne na telefon mogą ratować życie
 
Źródło: materiały prasowe f2f evolution/mn

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA