Bezpłatne badania w CH Auchan Piaseczno (galeria)

W sobotę 9 marca br. Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon pojawiła się w CH Auchan Piaseczno i zorganizowała tam akcję, podczas której 65 osób skorzystało z bezpłatnych badań serca. Podczas akcji każdy zainteresowany mógł nieodpłatnie wykonać badanie EKG z opisem lekarza, badanie cholesterolu, obliczyć wskaźnik BMI, zmierzyć ciśnienie tętnicze we krwi, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem. Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. Zdrowie.wieszjak.polki.pl jest patronem akcji.

/ 27.02.2013 14:41 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Bezpłatne badania w CH Auchan Piaseczno (galeria)
Akcja „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon!” w CH Auchan Piaseczno. Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo na stronie www.kardiofon.pl.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: serce, badania, ekg