Dzień Zdrowia w Tychach

9 czerwca w Tychach odbędzie się Dzień Zdrowia. Od godziny 14.00 na placu Baczyńskiego na tyszan będą czekać lekarze specjaliści, terapeuci i rehabilitanci. Zainteresowani będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji, porad i badań.
/ 06.06.2013 11:20

Dzień Zdrowia to impreza cykliczna, podczas której mieszkańcy Tych mają okazję nie tylko zadbać o swoje samopoczucie, ale też zapoznać się z ofertą ośrodków zdrowia i sklepów medycznych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych oraz występów artystycznych.

Wśród placówek, instytucji i firm organizujących Dzień Zdrowia będzie również  Grupa Medyczna EURO-MED. Na jej stoisku będą prowadzone badania logopedyczne dzieci i dorosłych oraz badania ortoptyczne. Zostaną również zaprezentowane techniki terapii manualnej, taping (metoda leczenia poprzez aplikację na ciele specjalnych plastrów) oraz sprzęt ortopedyczny.

Źródło: Grupa Medyczna EURO-MED/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!