„Odczarowanie hospicjum – odsłona II”

W dniu 15 czerwca br. Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) mieszcząca się na Warszawskim Ursynowie (ul. Pileckiego 105) organizuje piknik rodzinny „Odczarowanie hospicjum – odsłona II”.
/ 31.05.2013 13:41

Założeniem tego wydarzenia jest uświadomienie społeczeństwu, że hospicjum nie jest przerażającym i smutnym domem, a miejscem, gdzie nadal toczy się życie, często obfitujące w uśmiech.

Pragnieniem jest by „Odczarować hospicjum” w oczach społeczeństwa, przypomnieć, że każdy człowiek przeżywa dobre chwile, którymi potrafi się szczerze i bezinteresownie dzielić.

Celem pikniku jest to, aby ludzie zobaczyli, usłyszeli, poczuli i posmakowali życia, razem z FHO realizowali swoje pasje i dzielili się pozytywnymi emocjami z innymi.

Piknik odbędzie się na terenie FHO (ul. Pileckiego 105). Rozpocznie się o godzinie 11:00, zakończy o godzinie 17:00. Podczas odczarowania dzieci wraz z rodzicami będą mogły uczestniczyć w wielu ciekawych zabawach: artystycznych, sportowych, intelektualnych. Udział w pikniku jest bezpłatny!

Zobacz też: Powrót do normalności, czyli wolontariat w hospicjum

Źródło: materiały prasowe Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa/mn

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!