Warsztaty dla kobiet – „Kobiece Rewolucje!”

We wtorek (21 maja 2013 r.) w Sosnowcu zainicjuje swoją działalność coachingowa grupa rozwoju „Kobiece Rewolucje!” organizowana przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety. Do grupy może dołączyć każda kobieta, bez względu na wiek, która chce się dowiedzieć, m.in. jak być szczęśliwszą, lepszą dla siebie i dla swoich bliskich.
/ 20.05.2013 08:37

Organizowane przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety spotkania przeznaczone są dla kobiet, które pragną:

  • powiedzieć „dość”: niezrealizowanym planom, marzeniom czy relacjom, które im nie służą,
  • odzyskać pewność siebie i być panią swojego życia,
  • odnaleźć swój wewnętrzny potencjał w realizowaniu marzeń i pasji, przekraczaniu hamujących granic i barier,
  • poszerzyć świadomość siebie, poznać swoje słabości i mocne strony, by moc odkryć własne możliwości,
  • wzmocnić poczucie własnej wartości,
  • odnaleźć w sobie siłę do pokonywania trudności, a następnie dokonać zmian i ruszyć do przodu.

W ramach warsztatów z cyklu „Kobiece Rewolucje!” odbędą się spotkania poświęcone czterem ważnym zagadnieniom: pewności siebie (21 i 28 maja), akceptacji (4 i 11 czerwca), relacji (8 czerwca) oraz pasji (18 i 21 czerwca).

Warsztaty będą się odbywać w Słonecznej Sali w siedzibie Stowarzyszenia Aktywne Kobiety w Sosnowcu, ul.3 Maja 11 (wejście od podwórka). Poprowadzi je Magdalena Kluszczyk – coach, trenerka, filolożka i niebawem psycholożka; absolwentka akredytowanej przez ICF Szkoły Coachów The art and science of coaching, prowadzonej przez Erickson College International z Vancouver.

Zapisy:  mailowo – biuro.akt@gmail.com lub telefonicznie 32 266 16 72. W tytule maila proszę podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego do siebie.

 Więcej informacji na temat warsztatów na www.aktywnekobiety.org.pl /mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!