Johnson's body care

Johnson's body care to kolekcja wyjątkowych żeli pod prysznic i do kąpieli, które nawilżają i pielęgnują skórę. Teraz dostępne są też w dużych opakowaniach o pojemności 1 litra.
/ 19.07.2013 08:37

Nowe żele pod prysznic JOHNSON’S® body care przyjemnie się pienią, delikatnie myją i pielęgnują skórę. Bogata formuła produktów, bazująca na dobroczynnych właściwościach różnorodnych składników aktywnych, zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Dzięki temu każda kobieta może cieszyć się uczuciem miękkiej i gładkiej skóry przez cały dzień. Żele przeznaczone są do codziennego stosowania.

Nowe żele pod prysznic i do kąpieli z linii JOHNSON’S® body care Sensations zapewniają skórze nawilżenie i otulają ciało przyjemnymi zapachami, gwarantując chwile relaksu i wytchnienia. Soczyste kompozycje kwiatowe i delikatna woń arbuza pobudzą do działania i sprawią, że każda kobieta poczuje się piękna i wyjątkowa. Teraz produkty JOHNSON’S® body care Sensations są dostępne w dużych i wydajnych opakowaniach o pojemności 1 litra. Można je stosować zarówno pod prysznicem, jak i do kąpieli.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!