Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby/ Fot. BEST image PR fot. BEST image PR

Concertino Baby - hipoalergiczny odplamiacz do odzieży

Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby to idealny produkt dla rodziców małych dzieci, którzy szukają skutecznego, a zarazem bezpiecznego środka do wywabiania zabrudzeń z odzieży.
/ 14.06.2013 14:04
Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby/ Fot. BEST image PR fot. BEST image PR

Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby

Hipoalergiczny odplamiacz Concertino Baby to nowość na rynku hipoalergicznych środków piorących. Jest to produkt  dedykowany specjalnie dla rodziców małych dzieci, niemowlaków czy alergików i osób o wrażliwej skórze. Wolny od parabenów i fosforanów oraz wszelkich agresywnych dla zdrowia składników. Gwarantuje bezpieczne używanie już od pierwszego dnia życia dziecka.

Testy dermatologiczne pokazują, że odplamiacz Concertino Baby  to środek łagodny dla skóry, a jednocześnie – skuteczny w działaniu. To wszystko dzięki recepturze wolnej od szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji oraz alergenów obecnych m.in. w kompozycjach zapachowych.

Odplamiacz to uniwersalny środek, który możemy używać zarówno do odzieży białej, jak i kolorowej. Atutem jest duże, ekonomiczne opakowanie oraz wygodny dozownik, pozwalający precyzyjnie dotrzeć do zabrudzonych miejsc.

Odplamiacze Concertino Baby znaleźć można w sieciach i dobrych sklepach detalicznych.

Pojemność 500 ml. Cena ok. 11,99 zł.

Źródło: BEST image PR/ (dr)

Zobacz także: Jakie materiały używać w atopowym zapaleniu skóry?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!