Nowy sprej do walki z kurzem

Na rynku pojawił się nowy produkt do czyszczenia mebli – Brait Antistatic Spring Flower to sprej antystatyczny. Jest on przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli.
/ 03.07.2013 12:12

Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.

Nowy sprej Brait został wzbogacony również o sześć składników aktywno-pielęgnacyjnych, dzięki czemu skutecznie czyści meble oraz chroni je przez zarysowaniami, plamami czy zaciekami, dając jednocześnie przyjemny kwiatowy zapach. Sprzątanie ułatwia także kremowa konsystencja spreju oraz wygodny w użyciu rozpylacz.

Polecamy: Jak się pozbyć kurzu z domu?

Źródło: Best Image/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!