Konferencja "IT w Służbie Zdrowia"

Konferencja "IT w Służbie Zdrowia" odbędzie się 26 marca 2013 roku w hotelu Orbis we Wrocławiu. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Zdrowie.wieszjak.polki.pl objęło patronat nad tym wydarzeniem.
/ 12.03.2013 15:28

SW KONFERENCJE GIGACON serdecznie zapraszają do udziału w konferencji "IT w Służbie Zdrowia", która odbędzie się 26.03.2013 we Wrocławiu w hotelu Orbis.

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

Tematy prezentacji:

  • Bariery we wdrażaniu procesów informatyzacji w podmiotach medycznych (Krzysztof Macha, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych).
  • Procesy biznesowe, integracja, bezpieczeństwo a nowe uwarunkowania prawne dla rynku medycznego (Marek Sokołowski, Oracle Polska).
  • System e-WUŚ fakty i mity (Tomasz Krawczyk, Naczelnik Wydziału Informatyki OZ w Łodzi, Narodowy Fundusz Zdrowia).
  • Finansowanie Zewnętrzne dla Służby zdrowia. Najlepsze praktyki możliwości ubiegania się o środki w 2013 r. (Instytut Zarządzania i Samorządności).
  • Minimalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji. (Krajowe Ramy Interoperacyjności). Dodatkowe wymogi i korzyści z ISO 27001 (Piotr Dzwonkowski, niezależny ekspert).
  • Wiarygodność wpisów w elektronicznej dokumentacji medycznej (rozliczalność) podpis elektroniczny w dokumentacji medycznej: ustawowy czy rzeczowa potrzeba? (Agnieszka Sieńko, radca prawny)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wcześniejsza rejestracja na stronie: http://sdcenter.pl/rejestracja-sluzbazdrowia_26-2013

link do strony wydarzenia:  http://sdcenter.pl/sluzbazdrowia_03_2013

Zobacz też serwis Prawa pacjenta

Źródło: materiały prasowe Software/mn

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!