"Magia z supermarketu" - recenzja książki

Czy trzeba być czarownikiem, aby korzystać z magii i zaklęć? Książka Michaela Furie pokazuje, że wystarczy... robić zakupy w supermarkecie. Autor "Magii z supermarketu" uczy, jak przygotować zaklęcia, napoje i eliksiry z tego, co masz pod ręką.

magia z supermarketu

Autorem książki "Magia z supermarketu" jest Michael Furie – amerykański czarownik praktykujący od ponad osiemnastu lat.

Lektura książki "Magia z supermarketu" pozwala sądzić, że świat czarów i zaklęć wcale nie jest zarezerwowany dla obdarzonych niezwykłymi zdolnościami wybrańców. Autor książki pokazuje, jak wykorzystać produkty ze sklepowej półki i jak użyć ich do przygotowania eliksirów a nawet zaklęć.

"Magicznym" produktem mogą okazać się zioła. Jednak co najciekawsze – wszystkie, absolutnie wszystkie produkty, których używa amerykański czarownik naprawdę można znaleźć w niemal każdym sklepie.

Książka została podzielona na trzy sekcje:

  • Czarownik i zakupy
  • Magiczne zasady
  • Supermarketowa księga zaklęć.

Dzięki takiej kompozycji, czytelnik nauczy się, jak poruszać się po supermarkecie by znaleźć to, czego naprawdę potrzebuje, pozna podstawy magii, a wreszcie zdobędzie wiedzę, jak za pomocą zaklęć oczyścić dom z negatywnej energii.

W książce znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące wykonywania magicznych rytuałów, mikstur, naparów i olejków. Autor książki "Magia z supermarketu" wprowadza czytelnika także w podstawy chronometrażu, medytacji i technik ładowania przedmiotów intencją.

Więcej o książce dowiesz się z jej zakładki.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA