Pokonałem raka; Stanisław Karolewski/ Studio Astropsychologii/ okładka

„Pokonałem raka. 9 sposobów dzięki którym wyzdrowiałem” – recenzja

W lutym na rynku wydawniczym pojawiła się książka Stanisława Karolewskiego pt. „Pokonałem raka. 9 sposobów dzięki którym wyzdrowiałem” wydana przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Publikacja ma charakter poradnikowy. Autor porusza w niej problem związany z przebytą chorobą nowotworową i dzieli się z czytelnikiem sposobami, dzięki którym pokonał raka.
/ 21.02.2013 11:42
Pokonałem raka; Stanisław Karolewski/ Studio Astropsychologii/ okładka

Stanisław Karolewski w swojej książce opisuje, jak podczas choroby szukał metod, które wspomagałyby konwencjonalną terapię antynowotworową. Intensywne poszukiwania pozwoliły mu na odkrycie aż dziewięciu naturalnych sposobów wspomagających tradycyjne leczenie szpitalne.

Książka podzielona jest na 2 zasadnicze części. W pierwszej opisana jest historia choroby autora, natomiast w drugiej opisane zostały sposoby medycyny niekonwencjonalnej, które były bardzo ważnym elementem terapii autora. Czytelnicy mogą się z niej dowiedzieć, jakie korzyści zdrowotne płyną z głodówek, ziołolecznictwa, bioenergoterapii, modlitwy czy diety antynowotworowej. Autor wspomina, jak dochodzi do rozwoju choroby nowotworowej w organizmie i rozprawia się z mitami dotyczącymi raka, które istnieją w świadomości wielu osób.

Na szczególną uwagę zasługują fragmenty książki, w których Stanisław Karolewski opowiada o uczuciach towarzyszących mu po zdiagnozowaniu choroby oraz tym, w jaki sposób poradził sobie z nimi.

„Pokonałem raka” jest pozycją obowiązkową nie tylko dla osób cierpiących na nowotwór, ale także dla ich rodzin i bliskich osób, ponieważ daje nadzieję na wygraną z tą trudną chorobą.

Więcej informacji na temat książki znajdziesz w jej zakładce.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!