Oczyszczanie organizmu dla kobiet; Natalia Rose; wydawnictwo Studio Astropsychologii

Oczyszczanie organizmu dla kobiet - recenzja

"Oczyszczanie organizmu dla kobiet" to propozycja dla tych kobiet, które są świadome tego, jak ważne jest zdrowe i prawidłowe oczyszczanie. Autorka wskazuje drogę do tego, by osiągnąć smukłą sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zatem jak tego dokonać?
/ 21.01.2013 11:54
Oczyszczanie organizmu dla kobiet; Natalia Rose; wydawnictwo Studio Astropsychologii

Autorka Natalia Rose porusza ważne dla kobiet problemy, takie jak: walka o smukłą sylwetkę i zdrowie, uporczywy cellulit czy zaburzenia hormonalne. W książce znajdziemy zbiór porad, które pomogą w zmianie niezdrowego trybu życia. Zawarta w poradniku propozycja kompleksowej terapii, ma na celu oczyścić organizm z toksyn i wprowadzić nas w  temat naprawdę zdrowego żywienia - bez środków oczyszczających organizm z toksyn oraz katorżniczych metod. Dzięki usunięciu ze wszystkich komórek zbędnych i szkodliwych substancji mamy szansę zapanować nad własnym ciałem i zdrowiem. To właśnie prawidłowe odżywianie autorka wskazuje jako lekarstwo na większość chorób cywilizacyjnych.

Książka składa się z 5 części, w których Natalia Rose porusza problemy związane z oczyszczaniem organizmu. Autorka przedstawia dwa warianty programu detoksu, a w wyborze najodpowiedniejszego z nich dla nas pomaga krótka ankieta.

Oprócz opisu programu w książce znajdziemy także listę zakupów, 30-dniowy plan detoksu oraz przepisy, a wszystko po to, by każda z nas poczuła się lekko w swoim ciele i uwierzyła, że jest to w zasięgu ręki!

Więcej na temat książki w jej zakładce.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!