Reebok Fitness – aplikacja treningowa

Aplikacja Reebok Fitness pomaga urozmaicić trening, tworząc nowe i zróżnicowane kombinacje ćwiczeń, które są połączeniem popularnych dyscyplin, m.in. chodzenia, biegania, tańca, jogi oraz innych form fitnessu.
/ 12.07.2013 13:27

Czy Twój tygodniowy harmonogram ćwiczeń jest przestarzały, nudny oraz mało inspirujący? Zawsze chciałeś go urozmaicić, ale nie wiedziałeś od czego zacząć? Jeśli tak, to Reebok ma rozwiązanie Twojego problemu – aplikację Reebok Fitness. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby wprowadzić różnorodność do twojego codziennego programu treningowego. Aplikacja Reebok Fitness pomoże ci urozmaicić trening, tworząc nowe i zróżnicowane kombinacje ćwiczeń, będące połączeniem popularnych dyscyplin, m.in. chodzenia, biegania, tańca, jogi oraz innych form fitnessu.

Darmowa aplikacja jest dostępna na urządzenia Apple oraz Android, a także w wersji online na stronie www.reebok.com/fitness-app. Reebok Fitness pozwala na stworzenie indywidualnych programów treningowych na podstawie ćwiczeń, które już znasz, oraz nowych, których jeszcze nie próbowałeś. Wystarczy wybrać długość programu, a następnie określić procentowo czas, jaki chcesz poświęcić na różnego rodzaju aktywności, a aplikacja Reebok Fitness wygeneruje plan treningu na podstawie indywidualnych preferencji. Twój program będzie się składał z wielu różnych ćwiczeń, które będziesz wykonywać w wybranym przez ciebie okresie. Program można również spersonalizować w taki sposób, aby przyporządkować treningi do wybranych dni tygodnia, w ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnego treningu.

Dostępny na aplikacji program ćwiczeń został stworzony razem z zespołem ekspertów fitness z całego świata. Wszyscy są specjalistami w swoich dziedzinach oraz rozumieją, jak duże znaczenie ma zróżnicowany trening, składający się z więcej niż jednej aktywności. Aplikacja obejmuje następujące dziedziny:

  • JOGA - Tara Stiles, właścicielka Strala Yoga oraz autorka Yoga Cures. Stworzyła treningi oraz sekwencje wideo, które pomogą ci znaleźć łatwy sposób na opanowanie trudnych pozycji;
  • TANIEC - Międzynarodowi instruktorzy tańca: Jessica Exposito (Hiszpania), Esther Frangenberg (Niemcy), Ilyse Baker (Stany Zjednoczone), Vanessa Vassallo (Francja) opracowali zróżnicowane sekwencje taneczne, przygotowane z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych tancerzach.
  • CHODZENIE - trenerka gwiazd, Amy Dixon, opracowała ćwiczenia, które przyspieszą pracę serca podczas chodzenia, oraz sprawią, że zmienisz podejście do tego rodzaju treningu.
  • BIEGANIE - Pete Rea, trener w ZAP Fitness, znanym ośrodku szkoleniowym dla obiecujących olimpijczyków. Pete Rea opracował program, który pozwoli spróbować biegów długo- i krótkodystansowych, podbiegów oraz biegów interwałowych.
  • TRENING – personalny trener, Michael D'Angelo, przeprowadzi cię przez różnorodne ćwiczenia fitness, dostosowane do indywidualnych umiejętności każdej osoby.

Aplikacja Reebok Fitness jest dostępna na iTunes, Google Play lub w wersji online na stronie  www.reebok.com/fitness-app. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Film na temat aplikacji dostępny na  www.reebok.com/fitness-app.

Zobacz też: Walk and More – aplikacja na smartfona

Źródło: materiały prasowe Reebok/mn

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!