Woda toaletowa Tiger Fight

Woda toaletowa Tiger Fight to zapach wyprodukowany przez znanego boksera Dariusza Michalczewskiego. Poleca się go zdecydowanym i odważnym mężczyznom.
/ 10.07.2013 09:06

Każdy mężczyzna musi czasem zaryzykować, aby zdobyć to, czego pragnie. Warto zdecydować się na nieszablonowe zagrania i odważne posunięcia. Zawsze jednak trzeba pamiętać, aby zachować klasę, niezależnie od sytuacji. Wie o tym doskonale jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów i zdolny biznesmen, Dariusz Michalczewski, który zarówno na ringu, jak i w biznesie, nieraz stawiał wszystko na jedną kartę. Dzięki temu odniósł sukces.

– Stoczyłem wiele walk, niektóre bardzo ciężkie i zdarzało mi się znaleźć w niezłych tarapatach. Czasem trzeba podjąć ryzyko i wykonać zaskakującą, odważną akcję, by ostatecznie zwyciężyć. Zawsze jednak gram fair, to podstawowa zasada, tak w boksie, jak i w życiu. To najlepszy sposób na to, by zdobyć szacunek i uznanie – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Cena za 100 ml to ok. 45 zł.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!