Colgate Total Pro-Interdental – ochrona przed płytką nazębną

Dwunastogodzinna ochrona antybakteryjna, miliony czyszczących mikrocząsteczek docierających nawet do trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych to zalety najnowszej pasty do zębów Colgate Total Pro-Interdental wyprodukowanej przez firmę Colgate-Palmolive.
/ 18.05.2013 00:25

Colgate Total Pro-Interdental to pasta do zębów, dla której w badaniach klinicznych wykazano 12-godzinną ochronę antybakteryjną, co oznacza, że po użyciu pasty, zapobiega ona gromadzeniu się płytki nazębnej  przez całe 12 godzin i chroni jamę ustną nawet po jedzeniu i piciu. Pasta zawiera triklosan-kopolimer. Triklosan to składnik antybakteryjny, który zapobiega powstawaniu płytki nazębnej.  Natomiast kopolimer tworzy strukturę w kształcie sieci, która wychwytuje i zatrzymuje triklosan na powierzchni zębów i dziąseł.

Nowa pasta Colgate Total Pro-Interdental zawiera również miliony czyszczących mikrocząsteczek, które pozwalają paście dotrzeć nawet do trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych.

Źródło: Star PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!