Wygraj rodzinną wycieczkę do europejskiej siedziby PlayStation

Aby uczcić najwyższą jakość rozrywki familijnej, Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) zaprasza Ciebie wraz z Twoją rodziną do skorzystania z niepowtarzalnej i bezcennej szansy zajrzenia do europejskiej siedziby PlayStation w Londynie, gdzie będzie można odkryć, jak powstaje magia gier.
/ 18.01.2013 11:12

Rodzinna rozrywka przy PlayStation/ Fot. Materiały prasowe magnifiCo

Zasady konkursu

Aby wygrać wycieczkę do siedziby głównej firmy w Londynie lub zdobyć jedną z wielu innych nagród od Sony wystarczy wejść na stronę www.facebook.com/PlayStationPolska/app_282085548570420 i umieść tam ciekawe zdjęcie lub nagranie, gdzie pokażesz, jak razem z rodziną spędzasz czas wolny i dobrze się przy tym bawisz.*

Dołącz i baw się z PlayStation!

* Zgłoszenia w ramach konkursu przyjmowane są do dnia 31.01.2013. Zwycięzca zostanie wybrany 07.02.2013 przez niezależnego sędziego w oparciu o to, który z obrazów lub filmów najlepiej przedstawia, wg jego uznania, „rozrywkę". Zwycięzca zostanie  powiadomiony pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych od chwili zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest na http://pl.playstation.com/legal/detail/item549049/Okre%C5%9Blone-zasady-konkursie-%E2%80%9ENasze-PlayStation/

Źródło: Materiały prasowe m a g n i f i C o/ (dr)

Zobacz także: Konkurs fotograficzny dla rodziców

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!